-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Зовнішня експертиза - «Менеджмент» впровадження проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71)
Тендер Prozorro UA-2020-08-04-004316-a
Джерело фінансування – кошти Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації», номер проєкту 2soft/4.2/71. Спільна операційна програма «Румунія - Україна 2014-2020», затверджена Європейською комісією за рішенням від 17.12.2015 №9143; Угода про фінансування Спільної операційної програми «Румунія - Україна 2014-2020» підписану між Кабінетом міністрів України та Європейською комісією від 23.12.2016
Торги не відбулися
410 760.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 107.60 UAH
мін. крок: 1% або 4 107.60 UAH
Номер:
aad7b7689cd348678f985a4ca24656ad
Внутрішній номер закупівлі:
5800530
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-04-004316-a
Замовник:
СОЛОТВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349691
-
Адреса:
90575, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, смт. Солотвино, вул. Харківська, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Янош Кочерга +380979334671 solotvino@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79420000-4 Управлінські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
410 760.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 107.60 UAH
Період уточнення:
04.08.2020 14:05 - 10.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2020 14:05 - 20.08.2020 17:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата вартості послуг здійснюється Замовником поетапно, згідно Графіку виконання послуг. Оплата здійснюється на протязі 10 (десяти) робочих днів з моменту підписання акту здачі-приймання наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Зовнішня експертиза - «Менеджмент» впровадження проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АГЕНТСТВО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ "ЄВРОПОЛІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25998420
-
Контактна особа:
Оксана Шишканич +380503723367 shyshkanych@gmail.com
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ВОЛОШИНА, будинок 18
Початкова пропозиція
405 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 000.00 UAH без ПДВ
Документи
32
Скарги
0