-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізори
Тендер Prozorro UA-2020-07-27-007409-c
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Специфікація щодо технічних показників товару може бути викладена англійською або російською мовою із зазначенням за потреби загальновживаних абревіатур або скорочень англійською мовою.
Торги відмінено
336 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2020 17:18 - 02.08.2020 00:00
Відповідь надана
Основні ТХ
Номер:
2ce50705a99b49969788649f3efae822
Дата опублікування:
31.07.2020 09:58
Опис:
Шановний замовник.
Вкажіть будь ласка основні техничні характеристики або вимоги до вашого ТВ
Прохання не деталізувати під конкретного виробника з специфічними параметрами або переліком всіх параметрів якоїсь кокнретної моделі.
Відповідь:
Доброго дня! Уважно ознайомившись зі змістом Вашого запитання, повідомляємо, що Додатком 4 до Документації передбачена інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. Зокрема, приміткою до Додатку 4 встановлено, що в тому випадку, якщо згідно вимог даної тендерної документації наявні посилання на певну торгову марку, виробника дані висловлювання варто розуміти з поняттям (або еквівалент). Таким чином, умови тендерної документації жодним чином не обмежують коло потенційних учасників та не порушують їх права.
Дата відповіді:
04.08.2020 11:10
Відповідь надана
Прохання
Номер:
c7f63162cf7642f19b5efd2fe520fe0d
Дата опублікування:
28.07.2020 09:39
Опис:
Шановний Замовнику!
Ми розуміємо, що Ви не порушуєте Закон, викладаючі тендерну документацію у форматі, який використали. Але будемо дуже вдячні, якщо посприяєте здоровій конкуренції між потенційними Учасниками та надасте документацію у форматі, який можна редагувати, що спростить готування пропозицій.
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Доброго дня! Уважно ознайомившись зі змістом Вашого запитання, повідомляємо, що тендерна документація оприлюднена у форматі PDF з можливістю копіювання. Таким чином, жодні права учасників не порушено. Окрім того, звертаємо Вашу увагу, що оприлюднення Замовником тендерної документації у іншому форматі призведе до продовження строку подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді:
31.07.2020 10:15