-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізори
Тендер Prozorro UA-2020-07-27-007409-c
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Специфікація щодо технічних показників товару може бути викладена англійською або російською мовою із зазначенням за потреби загальновживаних абревіатур або скорочень англійською мовою.
Торги відмінено
336 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 680.00 UAH
Номер:
7ea0d2d5fbaa4345a464db46c2658755
Внутрішній номер закупівлі:
5725669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-27-007409-c
Замовник:
Відділ освіти Золотоніської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147061
-
Адреса:
19702, Україна, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Благовіщенська, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Олексіївна Восколович +380473721103,+380473721494 osvita_zol_rayon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
336 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 680.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2020 17:18 - 02.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2020 17:18 - 12.08.2020 00:00
Аукціон:
12.08.2020 12:02 - 12.08.2020 12:23
Період кваліфікації:
з 12.08.2020 12:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізори (ДК 021:2015: 32324000-0 - Телевізори)
Кількість
24 штуки
Період постачання
до 15.09.2020
Місце постачання
19700, Україна, Черкаська область, Золотоніський р-н, за адресами підпорядкованих навчальних закладів Замовника
На карті
Інформація про скасування
Номер:
8fce024dc2ef46f595534c89b60d9616
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель – перевищення строку на укладання договору
Період оскарження:
15.09.2020 22:31 - 26.09.2020 00:00
Дата опублікування:
15.09.2020 22:31
Дата виконання:
26.09.2020 00:01
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛІДЕР ЧЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42246444
-
Контактна особа:
ТОВ "ЛІДЕР ЧЕ" +380509365650 pohaichuk@nimpha.com.ua http://nimpha.ua/
-
Адреса:
58000, Україна, 58000, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ЯССЬКА, будинок 1
Початкова пропозиція
247 272.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
247 272.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "НВО "РОМСАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39689490
-
Контактна особа:
Інна Кочерга +380673340117 i.kocherga@romsat.ua
-
Адреса:
04214, Україна, Київська область, м.Київ, пр. Оболонський, будинок 32-Б, офіс 402
Початкова пропозиція
324 864.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 864.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
47
Скарги
0