-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 0 до 3 років)
Тендер Prozorro UA-2020-07-23-002091-a
Завершена
690 248.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 327.14 UAH
мін. крок: 0% або 327.14 UAH
Період уточнення:
23.07.2020 16:29 - 28.07.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим