-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію від 0 до 3 років)
Тендер Prozorro UA-2020-07-23-002091-a
Завершена
690 248.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 327.14 UAH
мін. крок: 0% або 327.14 UAH
Номер:
6bd9864c0a6d4fccb128243eb7561703
Внутрішній номер закупівлі:
5694525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-23-002091-a
Замовник:
Управління охорони здоров'я СОДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013142
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, Суми, вул. Першотравнева,29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мірошниченко Світлана Вікторівна +380661526192 tendersekretar@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
690 248.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.07.2020 16:29 - 28.07.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2020 16:29 - 07.08.2020 17:00
Аукціон:
10.08.2020 14:16 - 10.08.2020 16:02
Період кваліфікації:
10.08.2020 16:02 - 14.08.2020 15:17
Період завантаження договору:
14.08.2020 15:14 - 03.09.2020 15:14
Тендерна документація
- Лот №1 ₴65 428.00 PKU Nutri 2 Енерджи або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами для дітей хворих на фенілкетонурію від 1 року
- Лот №2 ₴117 300.00 PKU Nutri 2 Концентрат або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами для дітей хворих на фенілкетонурію, від 1 року
- Лот №3 ₴213 525.00 Comida-PKU B / Коміда-ФКУ В або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами для дітей хворих на фенілкетонурію, від 1 року
- Лот №4 ₴293 995.00 Афеніл гель або еквівалент Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами для дітей хворих на фенілкетонурію, від 1 року