-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 34310000-3 (Змінно-запасні частини для двигунів транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2020-07-23-003871-b
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
Завершена
101 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 010.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 010.00 UAH
Період уточнення:
23.07.2020 12:46 - 29.07.2020 00:00
Відповідь надана
Уточнення технічна частина
Номер:
d228a489319e4d75b81b5df2e61fcd8c
Дата опублікування:
27.07.2020 18:35
Опис:
Доброго дня! Прохання надати уточнення, яка модель двигуна встановлена на навантажувачах 18Т-20 та FD 35A-16 та які серійні номера на цих навантажувачах? Дякуємо!
Відповідь:
Komatsu 18Т-20 зав. № 669550, рік випуску 2008
Komatsu FD 35A-16 зав. № 746744, рік випуску 2008
Дата відповіді:
28.07.2020 11:30