-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 34310000-3 (Змінно-запасні частини для двигунів транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2020-07-23-003871-b
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
Завершена
101 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 010.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 010.00 UAH
Номер:
5262c204248543cb92f6aa34638e7cdc
Внутрішній номер закупівлі:
5687546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-23-003871-b
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
101 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 010.00 UAH
Період уточнення:
23.07.2020 12:46 - 29.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2020 00:00 - 04.08.2020 00:00
Період кваліфікації:
04.08.2020 00:03 - 05.08.2020 13:21
Період завантаження договору:
05.08.2020 13:21 - 25.08.2020 13:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі власні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Змінно-запасні частини для двигунів транспортних засобів
Кількість
67 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАШТЕХІМПОРТ"
Оскарження: 05.08.2020 13:21 - 07.08.2020 13:21
×
-
Код ЄДРПОУ:
35117711
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАШТЕХІМПОРТ" +380504925925 komarchev@mashtechimport.com http://mashtechimport.com/
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, 65122, Одеська обл., Овідіопольський район, селищна рада Таїровська, ВУЛИЦЯ ІЛЬФА І ПЕТРОВА, будинок 86А
Оскарження: 05.08.2020 13:21 - 07.08.2020 13:21
Початкова пропозиція
80 337.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
80 337.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.08.2020 13:21
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
9bfb385233f34e02927a3ac1173c9de4
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-23-003871-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАШТЕХІМПОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35117711
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАШТЕХІМПОРТ" +380504925925 komarchev@mashtechimport.com http://mashtechimport.com/
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, 65122, Одеська обл., Овідіопольський район, селищна рада Таїровська, ВУЛИЦЯ ІЛЬФА І ПЕТРОВА, будинок 86А
Номер договору:
119Р
Сума договору:
80 337.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
66 948.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.08.2020 14:00
Статус:
Підписаний