-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 55510000-8 Послуги їдалень ( Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі)
Тендер Prozorro UA-2017-01-25-000833-b
ДК 021:2015 код 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі), 35050 обідів.
Торги не відбулися
547 897.73
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 740.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2017 12:45 - 31.01.2017 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим