-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 55510000-8 Послуги їдалень ( Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі)
Тендер Prozorro UA-2017-01-25-000833-b
ДК 021:2015 код 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі), 35050 обідів.
Торги не відбулися
547 897.73
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 740.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 740.00 UAH
Номер:
17e377acdb02415cb1a337f705babcd4
Внутрішній номер закупівлі:
564518
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-25-000833-b
Замовник:
ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24115498
-
Адреса:
73486, Україна, Херсонська обл., Херсон, м. Херсон, вулиця Фурманова, будинок 1.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гурнак Інна +380552359313 francecole12@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
547 897.73 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 740.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2017 12:45 - 31.01.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2017 12:45 - 10.02.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство " Колос - Плюс 2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33277524
-
Контактна особа:
Лариса Федорівна Роменська 0502825657, 380506815294 kolos_plus@i.ua
-
Адреса:
Україна, Херсонська область, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул Перекопська, 166
Початкова пропозиція
529 231.31 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
529 231.31 UAH з ПДВ
Документи
5
Скарги
0