-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району)
Тендер Prozorro UA-2020-07-13-000742-a
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Торги не відбулися
317 930.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 180.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 180.00 UAH
Період уточнення:
13.07.2020 11:38 - 19.07.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим