-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району)
Оголошено тендер
317 930.00
UAH
Номер:
b1c3ce506a99483fbd507c95b8839bac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-10-001833-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609737
-
Адреса:
71700, Україна, Запорізька область, Токмак, вулиця Центральна, 27,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609737
-
Адреса:
71700, Україна, Запорізька область, Токмак, вулиця Центральна, 27,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
317 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.07.2020 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума317 930.00 UAH