-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мило тверде туалетне
Тендер Prozorro UA-2020-07-10-000130-b
Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками, викладаються українською мовою та можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою (за винятком документів, викладених російською мовою). У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту.
Завершена
308 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 540.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 540.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2020 08:37 - 24.07.2020 08:42
Відповідь надана
Питання щодо технічних вимог продукції
Номер:
54c39d2e926d404e80864ead3e7486b0
Дата опублікування:
16.07.2020 14:31
Опис:
Доброго дня, просимо надати пояснення , щодо технічних вимог :
Обгортка повинна бути кольорова ? Штамп може бути нанесений поліграфічним друком?
Для підтвердження якості учасник повинен надавати взірці чи достатньо фото?
Чи потрібно надавати висновок санітарно-епідеміологічної експертизи?
Відповідь:
Зауваження враховано та будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
20.07.2020 14:46