-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мило тверде туалетне
Тендер Prozorro UA-2020-07-10-000130-b
Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками, викладаються українською мовою та можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською мовою (за винятком документів, викладених російською мовою). У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту.
Завершена
308 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 540.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 540.00 UAH
Номер:
17807d1fa3a94c10943c1f478720f57b
Внутрішній номер закупівлі:
5542871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-10-000130-b
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, вул. Горького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Северіна Людмила Іванівна +380997400870 severina@vostgok.dp.ua http://www.vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
308 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 540.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
3 080.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2020 08:37 - 24.07.2020 08:42
Період прийому пропозицій:
10.07.2020 08:37 - 03.08.2020 08:42
Аукціон:
04.08.2020 15:11 - 04.08.2020 15:38
Період кваліфікації:
04.08.2020 15:38 - 06.08.2020 16:56
Період завантаження договору:
06.08.2020 16:56 - 26.08.2020 16:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мило тверде туалетне
Кількість
110000 штуки
Період постачання
03.08.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РУМІКУБ"
Оскарження: 06.08.2020 16:52 - 17.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38976418
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РУМІКУБ" +380685442799 TOV.RUMIKUB@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 42006, Сумська обл., місто Ромни, ВУЛИЦЯ ПРОКОПЕНКА, будинок 106
Оскарження: 06.08.2020 16:52 - 17.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
290 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.08.2020 16:52
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "ЧЕРНІГІВПОБУТХІМ"
Оскарження: 06.08.2020 16:56 - 17.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212104
-
Контактна особа:
Владислав Витальевич +380951176210 chernigivpobuthim@gmail.com
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ, будинок 59
Оскарження: 06.08.2020 16:56 - 17.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
303 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
303 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2020 16:56
Документи
44
Скарги
1
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЙІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41003998
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЙІНВЕСТ" +380989608298 kiyinvest@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03087, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ЄРЕВАНСЬКА, будинок 18, квартира 23
Початкова пропозиція
303 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
303 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
fac49ba35b7a49adb7c791188ecd3008
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-10-000130-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ЧЕРНІГІВПОБУТХІМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212104
-
Контактна особа:
Владислав Витальевич +380951176210 chernigivpobuthim@gmail.com
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, ВУЛИЦЯ МАЗЕПИ, будинок 59
Номер договору:
641/13/338В
Сума договору:
303 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
253 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
26.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний