-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
реконструкція системи водопостачання с. Грушуватка П'ятихатського району Дніпропетровської області
Тендер Prozorro UA-2020-07-03-007045-a
згідно ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013
Торги не відбулися
4 352 208.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 761.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 761.04 UAH
Період уточнення:
03.07.2020 16:10 - 09.07.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим