• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

реконструкція системи водопостачання с. Грушуватка П'ятихатського району Дніпропетровської області

згідно ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013

Торги не відбулися

4 352 208.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 761.04 UAH
Номер: 4a1617acadbc4eb78f551d3e588ea9c7
Внутрішній номер закупівлі: 5477275
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-03-007045-a   
Замовник: Виконавчий комітет Саксаганської сільської ради П'ятихатського району Дніпропетровської області
Контактна особа: Блащук Олександр Євгенович +380673052809 saksagsilrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 352 208.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 21 761.04 UAH
Період уточнення: 03.07.2020 16:10 - 09.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2020 16:10 - 19.07.2020 00:00
Аукціон: 20.07.2020 11:40 - 20.07.2020 12:19
Період кваліфікації: 20.07.2020 12:19 - 07.08.2020 10:58
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
реконструкція системи водопостачання с. Грушуватка П'ятихатського району Дніпропетровської області
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 15.12.2021
Місце постачання 52171, Україна, Дніпропетровська область, П'ятихатський район, м. Грушуватка На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БК ГІДРОБУД"

Оскарження: 30.07.2020 18:11 - 10.08.2020 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 2 948 096.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 948 096.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.07.2020 18:11
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "ІНВЕСТ-МОНТАЖБУД"

Оскарження: 03.08.2020 13:15 - 14.08.2020 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 3 950 037.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 749 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.08.2020 13:15
Документи 20
Скарги 0
ТОВ Будівельник 2013

Оскарження: 04.08.2020 10:49 - 15.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 4 071 840.71 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 750 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.08.2020 10:49
Документи 12
Скарги 0
Товариство з додатковою відповідальністю "Трест "Дніпроводбуд"

Оскарження: 06.08.2020 11:30 - 17.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 3 965 619.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 790 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.08.2020 11:30
Документи 25
Скарги 0
ТОВ "БК "РАЙТЕКС"

Оскарження: 07.08.2020 10:58 - 18.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 4 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.08.2020 10:58
Документи 29
Скарги 0