-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
06.20.1(09123000-7) – Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2016-11-07-000651-c
Торги відмінено
18 471 167.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 92 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 92 000.00 UAH
Період уточнення:
07.11.2016 13:56 - 03.12.2016 14:01
Звернень немає. Звернення не може бути заданим