-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
06.20.1(09123000-7) – Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2016-11-07-000651-c
Торги відмінено
18 471 167.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 92 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 92 000.00 UAH
Номер:
8e75d4b6de8f4404ac6e2403a884525d
Внутрішній номер закупівлі:
544474
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-11-07-000651-c
Замовник:
Відділ освіти Пустомитівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144697
-
Додаткова контактна особа:
Бурбан Степан Іванович +380322278912
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, вул. Козацька, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романюк Тетяна Володимирівна +380323041357 rmk01@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
18 471 167.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
92 000.00 UAH
Період уточнення:
07.11.2016 13:56 - 03.12.2016 14:01
Період прийому пропозицій:
07.11.2016 13:56 - 13.12.2016 14:01
Період прекваліфікації:
13.12.2016 14:03 - 19.01.2017 00:00
Аукціон:
19.01.2017 15:35 - 19.01.2017 15:56
Період кваліфікації:
з 19.01.2017 15:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
06.20.1(09123000-7) – Газ природний, скраплений або в газоподібному стані (Природний газ)
×
-
ДК 016:2010:
06.20.1 Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Кількість
1000000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
81100, Україна, Львівська область, м. Пустомити, шкільні та дошкільні заклади освіти Пустомитівського району Львівської області
На карті
Інформація про скасування
Номер:
743844bbcc14417aa665fff8c5298426
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
«7» листопада 2016 р. тендерним комітетом Відділу освіти Пустомитівської районної державної адміністрації було розпочато процедуру відкритих торгів для закупівлі газу природного(ідентифікатор закупівлі: UA-2016-11-07-000651-c) на 2017 рік, «19» січня 2017 року відбувся аукціон, за результатами якого надійшло дві тендерні пропозиції від Учасників.
Відповідно до ч. 4 ст.28 ЗУ «Про публічні закупівлі» після оцінки пропозицій Замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції.
Тендерним комітетом було пропущено строк розгляду тендерної пропозиції. У зв’язку з цим, керуючись п. 3 ч.1 ст.32 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме: порушення порядку оприлюднення повідомлення про намір укласти договір, виникає нагальна необхідність відмінити процедуру закупівлі з метою усунення порушення законодавства у сфері держзакупівель.
Дата опублікування:
06.02.2017 11:21
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Енерго Прайм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39508928
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович +380509334450 energoprime@i.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова 82/82
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
14.12.2016 16:49
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
3
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "МОЛТЕКС НАФТА І ГАЗ" КОМПАНІЇ "МОЛТЕКС БІЗНЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31252602
-
Контактна особа:
Зварич Василь Петрович +380979120951 zvarych78@ukr.net
-
Адреса:
81533, Україна, Львівська область, Завидовичі, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ., ГОРОДОЦЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО ЗАВИДОВИЧІ, УРОЧИЩЕ КРИЖОВА, БУДИНОК 1
Початкова пропозиція
18 376 926.75 UAH з ПДВ /
16 397 226.75 UAH з ПДВ
16 397 226.75 UAH з ПДВ
Документи
5
Скарги
0
ТОВ Львівгаз збут
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Карелін Микола Володимирович +380667665106 Mykola.Karelin@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Золота, будинок 42
Початкова пропозиція
16 691 526.97 UAH з ПДВ /
16 691 526.97 UAH з ПДВ
16 691 526.97 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
14.12.2016 16:49
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
33
Скарги
0