-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )
Тендер Prozorro UA-2020-06-30-001733-a
1 лот: Зеленодольська ЗОШ №1,Зеленодольська ЗОШ №2 м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (1-4 класи: 507 учні; пільговики:59 учнів); АРЛІ м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (пільговики: 36 учнів); 2 лот: Великокостромський НВК (1-4 класи: 89 учнів; пільговики: 15 учнів; дошкільнята: 20 дітей).
Завершена
1 133 987.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 258.38 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 258.38 UAH
Період уточнення:
30.06.2020 11:41 - 06.07.2020 08:35
Відповідь надана
Документи на транспортний засіб
Номер:
dc023df320f5441991da024330fa15d7
Дата опублікування:
04.07.2020 17:58
Опис:
Якщо я використовую транспортний засіб, який оформлений на мою дружину, і вважається спільною власністю подружжя, достатньо якщо я надам свідоцтво про одруження?
Відповідь:
Доброго дня. Свідотсво про одруження не є документом, що визначає право використання транспортного засобу.
Дата відповіді:
06.07.2020 11:11
Відповідь надана
Сканкопії
Номер:
2761b349107345a4962ff4d7174d2152
Дата опублікування:
04.07.2020 11:01
Опис:
Вимогами ТД встановлено, що переможець повинен надати САКНОВАНІ КОПІЇ ДОГОВОРІВ В ДРУКОВАНОМУ ВИГЛЯДІ.
Що саме Ви маєте на увазі? Адже не зрозуміло як надани скановані копії в друкованому вигляді.
Відповідь:
Доброго дня.До тендерної документації будуть внесені зміни.Дякуєм.
Дата відповіді:
06.07.2020 11:11
Відповідь надана
Вимоги ТД
Номер:
c38315fbc1674c4c8833939e66b39f0d
Дата опублікування:
04.07.2020 10:59
Опис:
Додатком 1, табл.1 п 1.4 передбачено надання сканованого оригіналу документи, що підтверджує факт володіння або користування.
При цьому не зазначено на що саме повинен бути наданий вказаний документ.
Прошу уточнити, що Ви вимагаєте.
Відповідь:
Доброго дня. Вказаний документ має надаватися на нерухоме майно, що буде використовуватись для надання послуги.
Дата відповіді:
06.07.2020 11:12