-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )
Тендер Prozorro UA-2020-06-30-001733-a
1 лот: Зеленодольська ЗОШ №1,Зеленодольська ЗОШ №2 м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (1-4 класи: 507 учні; пільговики:59 учнів); АРЛІ м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (пільговики: 36 учнів); 2 лот: Великокостромський НВК (1-4 класи: 89 учнів; пільговики: 15 учнів; дошкільнята: 20 дітей).
Завершена
1 133 987.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 258.38 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 258.38 UAH
Номер:
815cfc6cda04433a99be339b19ba677d
Внутрішній номер закупівлі:
5427952
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-30-001733-a
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Ковальова +380977742427 gorsovetvk@ukr.net http://zelenodolsk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 133 987.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2020 11:41 - 06.07.2020 08:35
Період прийому пропозицій:
30.06.2020 11:41 - 16.07.2020 08:35
Аукціон:
17.07.2020 13:06 - 17.07.2020 14:15
Період кваліфікації:
17.07.2020 14:15 - 20.07.2020 15:15
Період завантаження договору:
20.07.2020 15:13 - 09.08.2020 15:13
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴882 311.50 Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )
- Лот №2 ₴251 675.50 Кейтерингові послуги