-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
20П-026_79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення рекламно-інформаційних матеріалів у мережі Інтернет)
Тендер Prozorro UA-2020-06-25-011290-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова.
Завершена
4 617 106.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 92 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 92 000.00 UAH
Період уточнення:
25.06.2020 18:52 - 16.07.2020 15:00
Відповідь надана
Технічна специфікація.
Номер:
dd087fbd580f4701a1e440137dc5fc6d
Дата опублікування:
13.07.2020 19:59
Опис:
У відповіді на поставлене вище запитання стосовно оцінки вказаного в Додатку №3 інструменту «Аудиторна закупка (відео) Vpoint video» ви вказали, що «основним фактором його оцінки являються перегляди. Проте, відео також генерує переходи на лендінг, і кількість цих переходів являється показником якості розміщення відео формату. Тож, прохання крім переглядів оцінити також переходи з даного інструменту».
Дійсно, ефективність відео реклами вимірюється взаємодією з відео у вигляді переглядів або реакціями (лайки, коментарі тощо), якщо це соціальні мережі. Основним і загальноприйнятим показником оцінки відео реклами є кількість переглядів. Кількість переходів не являється показником якості і ефективності розміщення відео формату, а є швидше показником якості і ефективності креативу і основного меседжа. Тому показник переходів (CTR) відео реклами не може бути адекватно оцінений без наявного креативу. Якщо проводити оцінку переходів з відео реклами по загальним середнім значенням (VTR на рівні 35%), то середній CTR відео реклами складає приблизно 0,15%, а розрахунковий CTR по даним наведеним в таблиці Додатку №3 складає 0,7%, що майже в 5 разів вище за середній показник CTR по відео рекламі. Тобто, для оцінки кількості переходів і кількості переглядів інструменту «Аудиторна закупка (відео) Vpoint video» використовуються різні підходи і моделі оцінки.
Враховуючи викладене вище, просимо уточнити, по якому кількісному показнику має бути оцінений бюджет інструменту «Аудиторна закупка (відео) Vpoint video» і який показник буде основним при оцінці даного інструменту.
Відповідь:
Шановний учасник
Бюджет інструменту «Аудиторна закупка (відео) Vpoint video» буде оцінюватися за кількісним показником «перегляди»
Дата відповіді:
14.07.2020 17:11
Відповідь надана
Щодо кваліфікаційних критеріїв
Номер:
14796271d18345d19c704333e76de631
Дата опублікування:
13.07.2020 19:16
Опис:
Просимо уточнити, а якщо ми співпрацюємо з компанією Гугл, то на них можна не надавати документи?
Також просимо уточнити, як завіряти скан документів підрядників - печатками та підписом підрядників, чи нашими, чи обома?
Відповідь:
Шановний учасник
В Тендерній документації вказано
У разі залучення учасником спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг, замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону.
Зазначена інформація вказана в Додатках 2.1 та 2.2
Дата відповіді:
14.07.2020 08:37
Відповідь надана
Кваліфікаційні критерії.
Номер:
a8ef92fe059f49a992d69e09743a7fa2
Дата опублікування:
13.07.2020 18:58
Опис:
В Додатку №2.2 пункті 7 є вимога про надання «Лист-згода з проектом договору та проект договору разом із усіма додатками заповнений та підписаний зі сторони Учасника». Просимо уточнити наступне:
1. В наступному пункті 8 Додатку 2.2 є форма гарантійного листа про «згоду з договором викладеним в Додатку №4». Уточніть, будь ласка, ми правильно розуміємо, що «Лист-згода» який має надати учасник відповідно до п. 7 Додатку №2.2 має бути складений по формі наданій у п. 8. Додатку №2.2?
2. Уточніть, будь ласка, надаючи підписаний «проект договору разом із усіма додатками» яку саме інформацію має заповнити Учасник? Чи правильно ми розуміємо, що на даному етапі заповнити потрібно лише реквізити в договорі і ПІБ/Посаду підписанта в Додатках?
Відповідь:
Шановний учасник.
В Тенедерній документації, в Додатку №2.2 необхідно надати 2 документи, згідно пункті 7 «Лист-згода з проектом договору та проект договору » та п.8 Гарантійний лист щодо погодження укласти договір.
В п. 7 вказано що : У разі проведення відкритих торгів з оприлюдненням оголошення про проведення відкритих торгів англійською мовою відповідно до частини третьої статті 10 Закону, інформація щодо ціну/приведену ціну/приведену вартості не заповнюється.
Дата відповіді:
14.07.2020 08:24
Відповідь надана
Кваліфікаційні критерії
Номер:
d7562a679c6d4903a744d2a8a8d14c12
Дата опублікування:
10.07.2020 21:04
Опис:
В Додатках 2.1 і 2.2 вказаний перелік необхідних документів які необхідно підготувати і надати Учаснику для участі в тендері. У даних додатках вказано, що аналогічний список документів має бути наданий по всім субпідрядникам/співвиконавцям відсоток яких складає не менше 20% вартості тендеру. Таких підрядників (з долею 20% і більше) по даному тех. завданню буде декілька. Більшість підрядників зі списку відмовляться надавати визначений у Додатку 2.1. і 2.2. список документів, тим більше Google і Facebook.
Просимо уточнити, чи є обов’язковим надання відповідного пакету документів по субпідрядникам, зазначених у Додатках 2.1 та 2.2 у даному випадку, коли в тендері приймають участь переважно рекламні агенції?
Відповідь:
під субпідрядом в даному випадку мається на увазі використання послуг третіх осіб-посередників (рекламних агенцій), які залучаються до виконання частини зобов’язань за договором. Безпосередні власники ресурсів та/або власники систем закупівель реклами в Інтернеті (Google, Facebook та ін) в рамках даної закупівлі субпідрядниками не вважаються. Але якщо ви працюєте з Google, Facebook та ін. не напряму, а через посередника, то такий посередник є субпідрядником та вимагає надання документів, передбачених тендерною документацією.
Дата відповіді:
13.07.2020 11:44
Відповідь надана
Кваліфікаційні критерії
Номер:
084fc43c042c49cd8935cfe3c4f8a4c4
Дата опублікування:
10.07.2020 19:25
Опис:
В п.1 Додатку 2 є вимога про надання «Скан-копій договорів у кількості 3 (трьох) із додатками, що підтверджують виконання аналогічних договорів». Просимо уточнити наступне:
1. Договори і додатки з іншими клієнтами мають конфіденційну комерційну інформацію, таку як вартість і об’єми наданих послуг тощо. Чи допускається закриття конфіденційної інформації в скан-копіях договоріів?
2. Більшість договорів по рекламному обслуговуванню є мультимедійними. По ним надаються не лише аналогічні послуги (розміщення рекламних матеріалів в мережі інтернет), а й інші рекламні послуги: розміщення реклами у інших медіа, рекламні дослідження, аналітика тощо… Уточніть, чи допускається надання не всіх додатків, а лише тих по яким надавались аналогічні предмету закупівлі послуги?
3. Чи правильно ми розуміємо, що надання рахунків і актів виконаних робіт по аналогічним договорам не вимагається?
Відповідь:
Скан-копії договорів повинні містити інформацію, передбачену тендерною документацією, а саме: відомості про Замовника (найменування, адреса, ЄДРПОУ), предмет договору, дату укладення та строк дії договору. Іншу інформацію, яку ви вважаєте конфіденційною, ви можете приховати. У випадку заключення мультимедійних договорів з багатьма додатками – можна надавати тільки ті додатки, послуги по яких аналогічні заявленому тендеру. Надання актів виконаних робіт не вимагається.
Дата відповіді:
13.07.2020 11:44
Відповідь надана
Щодо кваліфікаційних критеріїв
Номер:
2509fad28d394c548aa1875573cde707
Дата опублікування:
10.07.2020 16:54
Опис:
В Додатку № 2.2 до тендерної документації серед документів, що вимагаються Замовником для завантаження учасником до кінцевого строку подання тендерних пропозицій, є вимоги щодо подання документів, визначених п.1-п.11 – для субпідрядників, якщо їхній обсяг перевищує 20% вартості договору. Серед таких субпідрядників є зокрема Google. Можемо по ньому не давати вказані в п.1-п.11 (додатку 2.2) документи?
Відповідь:
Під субпідрядом в даному випадку мається на увазі використання послуг третіх осіб-посередників (рекламних агенцій), які залучаються до виконання частини зобов’язань за договором.
Безпосередні власники ресурсів та/або власники систем закупівель реклами в Інтернеті (Google, Facebook та ін) в рамках даної закупівлі субпідрядниками не вважаються. Але якщо ви працюєте з Google, Facebook та ін. не напряму, а через посередника, то такий посередник є субпідрядником та вимагає надання документів, передбачених тендерною документацією.
Дата відповіді:
13.07.2020 11:44
Відповідь надана
Технічна специфікація
Номер:
aeb6eea3eb4640ee93fc61d5ae36951f
Дата опублікування:
09.07.2020 18:52
Опис:
У додатку №3 «Технічна специфікація» в таблиці з переліком інструментів є «Аудиторна закупка (відео)». Будь ласка, поясніть що мається на увазі під «аудиторною закупкою» і конкретизуйте платформу чи RTB мережу яку потрібно оцінити, так як вони значно різняться?
Також по даному інструменту в кількісних параметрах зазначені показники по переходам на сайт. Відео реклама не закуповується по моделі CPC (закупка трафіку на сайт). Для забезпечення трафіку на сайт використовуються інші інструменти такі як банерна чи контекстна реклама. Використання відео реклами для забезпечення трафіку на сайт є дорогим і малоефективним. Просимо уточнити, що ви мали на увазі визначивши основним KPI для відео реклами «переходи на сайт»?
Відповідь:
В Додатку №3 вказано "Аудиторна закупка (відео) Vpoint video" власне цей інструмент має бути оцінений і дані внесені в таблицю в Додатку №3.1.
Щодо вказаних KPI's - зрозуміло, що відео - це інструмент для побудови охоплення і основним фактором його оцінки являються перегляди. Проте, відео також генерує переходи на лендінг, і кількість цих переходів являється показником якості розміщення відео формату. Тож, прохання крім переглядів оцінити також переходи з данного інструменту.
Дата відповіді:
14.07.2020 07:50
Відповідь надана
Технічна специфікація
Номер:
eb15456866bf4583980221ece27bba1a
Дата опублікування:
09.07.2020 18:50
Опис:
Вітаємо!
У додатку №3 «Технічна специфікація» в таблиці поданий перелік інструментів і кількісні показники по кожному інструменту, але не вказані типи і формати рекламних матеріалів. Просимо уточнити перелік типів (відео, баннерка) і форматів (хронометраж відео і розміри банерів) рекламних матеріалів по кожному інструменту для об’єктивної і точної оцінки плану.
Наприклад, в переліку інструментів є платформа «Display&Video360» в якій можна розміщувати як відео так і банерну рекламу, які різняться як по моделям закупки (відео – CPV або CPM, банерка - CPM CPC) так і по вартості.
Відповідь:
Рекомендовані формати по кожному рекламному інструменту:
- Display&Video360, Google Display Network, Інші рекламні інструменти релеванті ЦА (Пакет AdPartner Охватный, Пакет Admixer Охватний) – банер;
- YouTube, Аудиторна закупка (відео) Vpoint video – відео;
- Social Network (Facebook&Instagram) - native informer/model raw/stories;
- Facebook, Instagram – promopost.
Рекомендований хронометраж відео для прорахунку - 20 с
Розміри баннерів агенція може вибирати сама, з огляду на їх ефективність.
Дата відповіді:
13.07.2020 10:49