-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
20П-026_79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення рекламно-інформаційних матеріалів у мережі Інтернет)
Тендер Prozorro UA-2020-06-25-011290-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова.
Завершена
4 617 106.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 92 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 92 000.00 UAH
Номер:
1c251b8b69b14df281bf9c22552e23da
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2021-11-25-000021
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
25.11.2021 00:00
Період моніторингу:
26.11.2021 08:50 - 18.12.2021 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВДЕННИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
НАКАЗ
Херсон
25.11.2021 № 761
Про початок моніторингу процедури закупівлі
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 15 пункту 10 Положення про Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, затвердженого наказом Південного офісу Держаудитслужби 12 жовтня 2016 року № 8
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг процедури закупівлі ID: UA-2020-06-25-011290-a.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівлі, зазначеної у пункті 1 цього наказу.
3. Оприлюднити цей наказ в електронній системі закупівель протягом двох робочих днів.
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
Підстава: доповідна записка заступника начальника управління – начальника відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Владислава ЩЕРБЕНКА від 25.11.2021.
Начальник управління Південного офісу
Держаудитслужби в Херсонській області Дмитро КРУКОВСЬКИЙ
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону; розгляду тендерних пропозицій та їх оцінки, своєчасності укладення договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 03 грудня 2021 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон); своєчасності оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі шляхом розміщення на власному веб-сайті; розгляду тендерних пропозицій; своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення; відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця; своєчасності надання інформації у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план Акціонерного товариства «Укргазвидобування» (далі – Замовник) на 2020 рік; оголошення про проведення відкритих торгів; сайт Замовника https://ugv.com.ua/uk/page/zakupivli-2; тендерну документацію, затверджену рішенням тендерного комітету (протокол від 25.06.2020 №20П-026); звернення через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями та роз’яснення Замовника на звернення за період з 09.07.2020 по 13.07.2020; протокол розгляду тендерних пропозицій від 20.08.2020; протокол розкриття тендерних пропозицій від 28.08.2020; протокол засідання тендерного комітету «Про визначення учасника переможцем» від 28.08.2020 №20П-026; тендерні пропозиції учасників ТОВ «Медійні Системи Смарт», ТОВ «Інішейтів медіа», ТОВ «Ай плейс діджитал», ТОВ «Хавас ворлдвайд діджитал Київ», ТОВ «Сігма уа», ФОП Сафонова Аліна Ігорівна, ТОВ «Вебпромо»; повідомлення про намір укласти договір від 28.08.2020; договір про закупівлю з ТОВ «Медійні Системи Смарт» від 16.09.2020 №УГВ7058/34-20; пояснення Замовника на запит Управління від 29.11.2021, надане через електронну систему закупівель 02.12.2021.
За результатами проведеного моніторингу порушень не установлено.
Період усунення порушень:
03.12.2021 14:07 - 09.12.2021 00:00
Дата публікації висновку:
03.12.2021 14:07
Запити/Пояснення
Номер:
87ad821bc6124f8796eb940b7ff58278
Назва:
запит на пояснення
Дата опублікування:
29.11.2021 13:43
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
03.12.2021 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі за кодом ДК 021:2015:79340000-9: Рекламні та маркетингові послуги, що проводило Акціонерним товариством «Укргазвидобування» (далі – Замовник) (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером UA-2020-06-25-011290-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснення (інформації та документів):
Яким чином та на підставі яких документів Вами здійснено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та визначено його очікувану вартість?
Також надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
Пояснення, інформацію та документи необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Номер:
26104a8c1d9e477aad102928607e1209
Назва:
Пояснення на запит Державної аудиторської служби України
Дата опублікування:
02.12.2021 09:45
Опис:
Пояснення на запит Державної аудиторської служби України (далі – ДАСУ) в рамках моніторингу процедури відкритих торгів з оприлюдненням оголошення про проведення відкритих торгів відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) по предмету закупівлі 79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення рекламно-інформаційних матеріалів у мережі Інтернет), 20П-026, ідентифікатор закупівлі № UA-2020-06-25-011290-a