-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125 (Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій) ДК 021:2015: 45421100-5
Тендер Prozorro UA-2020-06-23-007101-a
Торги не відбулися
197 521.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 987.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 987.61 UAH
Період уточнення:
23.06.2020 15:40 - 29.06.2020 15:35
Звернень немає. Звернення не може бути заданим