-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125 (Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій) ДК 021:2015: 45421100-5
Тендер Prozorro UA-2020-06-23-007101-a
Торги не відбулися
197 521.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 987.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 987.61 UAH
Номер:
c3452f0562204570981a319eb6c8c9c4
Внутрішній номер закупівлі:
5374708
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-23-007101-a
Замовник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Драчко +380952431013,+380567653953 oksanad80@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
197 521.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
987.61 UAH
Період уточнення:
23.06.2020 15:40 - 29.06.2020 15:35
Період прийому пропозицій:
23.06.2020 15:40 - 09.07.2020 15:35
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа № 80" Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125
(Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій)
ДК 021:2015: 45421100-5
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.08.2020
Місце постачання
49041, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП НИКС-П
×
-
Код ЄДРПОУ:
33384198
-
Контактна особа:
Оболонков Ігор Миколайович +380676136238 nikszakaz@gmail.com
-
Адреса:
70410, Україна, Запорізька область, село Лукашеве, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 7-А
Початкова пропозиція
178 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
178 300.00 UAH з ПДВ
Документи
25
Скарги
0