-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтерактивні комплекси для закладів освіти відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради, вул. Соборна, 41, м. Ромни, Сумської області
Тендер Prozorro UA-2020-06-19-001963-a
Інтерактивні комплекси для закладів освіти відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради, вул. Соборна, 41, м. Ромни, Сумської області
Торги відмінено
588 618.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 943.09 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 943.09 UAH
Період уточнення:
19.06.2020 15:45 - 03.07.2020 17:00
Відповідь надана
Относительно соотношения сторон интерактивной доски и проектора
Номер:
5e4c6d6c3d424601b550a058bc282fe1
Дата опублікування:
25.06.2020 12:06
Опис:
Уважаемый Заказчик. Допускается ли соотношение сторон у интерактивной доски 16:10 при том, что у проектора такое же соотношение сторон 16:10?
Благодарим за ответ.
Відповідь:
Добрий день! Внесено зміни до технічного завдання тендерної документації.
Дата відповіді:
26.06.2020 14:26
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
8e509cce90034c1780a2adcb00b29477
Дата опублікування:
23.06.2020 17:47
Опис:
Шановний Замовник!
Чи потрібно вам: монтаж,встановлення,підключення,навчання,введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Добрий день! Відповідно до вимог тендерної документації, Додатку 3, монтаж входить до вартості товару.
Дата відповіді:
25.06.2020 19:05