-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтерактивні комплекси для закладів освіти відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради, вул. Соборна, 41, м. Ромни, Сумської області
Тендер Prozorro UA-2020-06-19-001963-a
Інтерактивні комплекси для закладів освіти відділу освіти виконавчого комітету Роменської міської ради, вул. Соборна, 41, м. Ромни, Сумської області
Торги відмінено
588 618.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 943.09 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 943.09 UAH
Період оскарження:
19.06.2020 15:45 - 09.07.2020 00:00
Скарга
Виконана замовником
Скарга на дії (бездіяльність) замовника процедури відкритих торгів
Номер:
c61ada6373534a7386b5ba2445c643ea
Ідентифікатор запиту:
UA-2020-06-19-001963-a.c2
Назва:
Скарга на дії (бездіяльність) замовника процедури відкритих торгів
Скарга:
Скарга на дії (бездіяльність) замовника процедури відкритих торгів
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга на ддії замовника процедури відкритих торгів 1963-а.pdf 24.07.2020 15:48
- Доповнення до скарги 06.08.2020 10:00
- рішення від 29.07.2020 № 14606.pdf 29.07.2020 18:41
- Інформація про резолютивну частину рішення від 19.08.2020 № 15820.pdf 20.08.2020 16:25
- рішення від 19.08.2020№15820.pdf 25.08.2020 17:37
- Лист UA-2020-06-19-001963-a.docx 03.08.2020 11:45
- UA-2020-06-19-001963-a.pdf 03.08.2020 11:46
- Лист UA-2020-06-19-001963-a.docx 03.08.2020 11:46
- Протокол 66.pdf 03.08.2020 11:46
- Інформація щодо дошки.pdf 12.08.2020 16:50
- Протокол 88.pdf 01.09.2020 16:16
Дата прийняття скарги до розгляду:
25.07.2020 11:04
Дата розгляду скарги:
04.08.2020 12:00
Місце розгляду скарги:
АМКУ
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
29.07.2020 18:42
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
25.08.2020 17:37
Дата виконання рішення Замовником:
01.09.2020 16:16
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Відповідно до рішення Постійно діючої адміністративної колегії антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 15820-р/пк-пз від 19.08.2020 року про скасування рішення про визначення товариства з обмеженою відповідальністю «Тірекс Юкрейн» переможцем закупівлі, тендерним комітетом прийнято рішення відхилити тендерну пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «Тірекс Юкрейн».
Вимога
Є відповідь
Невідповідність умовам тендерної документації
Номер:
9c03f60ad2824f11b6c2be88a2fe7eb6
Ідентифікатор запиту:
UA-2020-06-19-001963-a.c1
Назва:
Невідповідність умовам тендерної документації
Вимога:
Суть вимоги викладена у додатку
Пов'язані документи:
Учасник
- Вимога 17.07.2020 12:59
- Протокол 67.pdf 22.07.2020 15:09
Дата подачі:
17.07.2020 12:59
Вирішення:
Відповідь надано в Протоколі № 67 (додається)
Статус вимоги:
Відхилено