-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель
Тендер Prozorro UA-2017-01-26-001804-b
Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель
Торги відмінено
12 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 60 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 60 000.00 UAH
Період уточнення:
26.01.2017 15:32 - 17.02.2017 09:00
Відповідь надана
Строки виконання робіт/послуг
Номер:
ae675b7c06324b8da7da8908651591ea
Дата опублікування:
01.02.2017 10:08
Опис:
Доброго дня просимо дати роз'яснення щодо строків виконання робіт/послуг, які встановлені вашою органацією. Згідно оголошення аукціон відбудесться у квітні місяці 2017 року, а строк виконання робіт/послуг зазначено до 01.06.2017. Питання: як менше ніж за два місці можливо здійснити інветаризацію земель 74 об'єктів. Крім того, в технічному завданні відсутня інформація щодо одиниці виміру площі під об'єктами.
Відповідь:
Доброго дня. Нам потрібні готові документи станом на 01.06.2017. Тому і послуги треба надати до 01.06.2017.
Дата відповіді:
01.02.2017 11:07