-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель
Тендер Prozorro UA-2017-01-26-001804-b
Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель
Торги відмінено
12 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 60 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 60 000.00 UAH
Номер:
6dfd31f7d36a40d3aa05d24aff1a9a2c
Внутрішній номер закупівлі:
530999
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-26-001804-b
Замовник:
Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470086
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, Зоологічна, 6-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коваленко Леся Аркадіївна 380444890247 lkovalenko@meta.ua http://www.shevruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
12 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.01.2017 15:32 - 17.02.2017 09:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2017 15:32 - 27.02.2017 09:00
Аукціон:
з 04.04.2017 11:43
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
- Лот №1 ₴12 000 000.00 Розробка технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель