-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мостіння всередині парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
Тендер Prozorro UA-2020-06-17-001606-a
Завершена
3 522 592.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 35 225.92 UAH
мін. крок: 1% або 35 225.92 UAH
Період уточнення:
17.06.2020 14:45 - 23.06.2020 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим