• Відкриті торги
  • КЕП

Мостіння всередині парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")

Оголошено тендер

3 522 592.00 UAH
Номер: 86710a55663e4dfc9cf81dd8dbe6b5e9
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-22-000076-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Диканська селищна рада
Замовник: Диканська селищна рада
Очікувана вартість: 3 522 592.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мостіння всередині парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування: 22.04.2020 09:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Мостіння всередині парку М.В. Гоголя в смт. Диканька (об'єкт у складі робочого проєкту "Реконструкція парку імені М.В. Гоголя в селищі міського типу Диканька Полтавської області")
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 522 592.00 UAH