-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Реконструкція Площі Героїв Майдану м. Новий Розділ Львівської області.(корегування)» (Код ДК 45454000-4 - Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2020-06-16-002199-c
оголошення відповідно до статті 21 Закону додається
Торги не відбулися
12 355 037.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 61 775.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 61 775.20 UAH
Період уточнення:
16.06.2020 10:59 - 22.06.2020 00:00
Відповідь надана
Уточнення вимог тендерної документації
Номер:
b120e1130dd7408d8b50bfda2e02a8f4
Дата опублікування:
17.06.2020 12:10
Опис:
Доброго дня.
Просимо уточнити контактний номер телефону та контактну особу.
Оскільки телефон вказаний в тендерній документації ніхто і ніколи не піднімає та не відповідає, контактну особу знайти неможливо.
Відповідь:
Доброго дня! 0638606085 - Гурська Наталія Іванівна
Дата відповіді:
22.06.2020 22:17
Відповідь надана
Уточнення вимог тендерної документації
Номер:
be9db6552bae499786fbe6efb4ee5bbf
Дата опублікування:
17.06.2020 12:07
Опис:
Просимо забрати дискримінаційну вимогу щодо вартості аналогічного договору, яка повинна становити не менше очікуваної вартості щодо даної закупівлі.
Оскільки така вимога є порушенням Закону України "Про публічні закупівлі" в частині встановлення дискримінаційних вимог. Оскільки замовник не довів необхідності наявності такого виконання. Також неправомірнійсть дій замовника прослідковується врішеннях АМКУ по аналогічних справах та вимогах у закупівлях, а саме:
Рішення АМКУ від від 25.03.2020 № 5746-р/пк-пз, від 10.12.2019 №18350-р/пк-пз, від 04.09.2019 №12389-р/пк-пз; від 04.09.2019 №12390-р/пк-пз (аналогічні рішення № 12389-р/пк/пз.), від 04.03.2020 № 4184-р/пк-пз, від 31.07.2019 №10411-р/пк-пз , від 16.09.2019 №13019-р/пк-пз, від 25.03.2020 № 5746-р/пк-пз.
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за Ваше звернення. Відповідь на аналогічне питання вже була надана. Проте у зв’язку з неодноразовим зверненням до замовника із такими вимогами, пропозиції щодо внесення змін до кваліфікаційного критерію будуть розглянуті на засіданні тендерного комітету найближчим часом. У випадку прийняття рішення щодо внесення змін до тендерної документації - зміни будуть оприлюднені в електронній системі відповідно до вимог закупівельного законодавства.
Дата відповіді:
22.06.2020 22:26
Відповідь надана
Уточнення вимог тендерної документації
Номер:
60dca886c07f47a2ba9ba493d0bbd349
Дата опублікування:
17.06.2020 11:54
Опис:
Замовник встановив вимогу володіння успішним досвідом виконання аналогічних договорів підряду протягом 2019-2020 років.
За таких умов, взяти участь у Процедурі закупівлі зможуть лише ті суб’єкти господарювання, які мають досвід виконання аналогічних договорів, які укладені саме у період з 2019 -2020 роки, а договори до 2019 та після 2020 року не будуть підтвердженням аналогічного договору, що є дискримінаційним по відношенню до інших суб’єків господарювання та порушенням Закону України "Про публічні закупівлі".
Дане підтверджується рішеннями АМКУ від 03.07.2019 №8841-р/пк-пз, від 10.12.2019 №18296-р/пк-пз, від 12.01.2017 №152-р/пк-пз,
Просимо забрати дискримінаційну вимогу.
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за Ваше звернення. Ваші пропозиції щодо внесення змін до кваліфікаційного критерію будуть розглянуті на засіданні тендерного комітету найближчим часом. У випадку прийняття рішення щодо внесення змін до тендерної документації - зміни будуть оприлюднені в електронній системі відповідно до вимог закупівельного законодавства.
Дата відповіді:
22.06.2020 22:22
Відповідь надана
Уточнення вимог тендерної документації
Номер:
513def6d8a0147ce8bb0abce801f5742
Дата опублікування:
17.06.2020 11:49
Опис:
Замовник встановив, що вартість аналогічного договору повинна становити не менше очікуваної вартості щодо даної закупівлі.
Дана вимога замовника є дискримінаційною в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі". Оскільки обмежує коло учасників, та допускає лише тих учасників, хто має аналогічні договори на суму від 12 355037 грн. з ПДВ. Таким чином, всі договори до цієї суми будуть вважатися не аналогічними.
Дане також підтверджується практикою АМКУ: Рішення від 20.04.2018 № 3775-р/пк-пз. (також аналогічні рішення від 20.04.2018
№ 3777-р/пк-пз, 3773-р/пк-пз, 3771-р/пк-пз, 3774-р/пк-пз, 3765-р/пк-пз, 3770-р/пк-пз, 3767-р/пк-пз, 3780-р/пк-пз, 3776-р/пк-пз, 3772-р/пк-пз, 3769-р/пк-пз, 3764-р/пк-пз, 3768-р/пк-пз, 3778-р/пк-пз, 3779-р/пк-пз, 3766-р/пк-пз)
Просимо забрати дискримінуючу вимогу замовника!!!
Відповідь:
Доброго дня, шановний учасник!
Встановлюючи вимоги тендерної документації, ми мали єдину мету - відібрати учасників потенційно спроможних виконати замовлення. Згідно із практикою АМКУ, дискримінаційною є та вимога, якій відповідає один або декілька учасників. Так як на ринку є величезна кількість підрядників, які виконують подібні роботи на відповідну суму, замовник не вважає цю вимогу дискримінаційною.
Дата відповіді:
22.06.2020 22:09
Відповідь надана
Уточнення вимог тендерної документації
Номер:
243c9ac240144d1dba8fb9d0133c74c2
Дата опублікування:
17.06.2020 11:36
Опис:
1. Замовник в Тендерній документації зазначає, що в складі пропозиції подаються чинні на момент подання копії довідок або особових медичних книжок або інших документів, що підтверджують медичний огляд працівників, що будуть безпосередньо виконувати роботи передбачені технічним завданням. Про те, відповідно до статті 21 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та згідно Постанови кабінету Міністрів України від від 23 травня 2001 р. № 559 «Про затвердження переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам, порядку проведення цих оглядів та видачі особистих медичних книжок» затверджено перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним медичним оглядам та Порядок проведення обов'язкових профілактичних медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок. Представників будівельних професій чим інженерно-технічних професій, які будуть брати участь в даній процедурі закупівлі на стороні учасника немає. Статтею 3 Закону визначено, що закупівлі здійснюються зокрема за принципом відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель; недискримінації учасників та рівного ставлення до них і запобігання корупційним діям і зловживанням. Згідно частини третьої статті 5 закону замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги для учасників. Частиною 4 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог. Які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Дії Замовника в частині встановлення у документації наведених вище вимог у спосіб наведений вище, порушують вимоги частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22Закону, яким передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси учасників та принципи відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель передбачених Законом.
Тому просимо забрати таку вимогу замовника, як наявність довідок або особових медичних книжок!!
Відповідь:
Доброго дня, шановний учасник! На ваше питання надаємо наступну інформацію.
Відповідно до ч. 3 статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Вимога встановлена у зв’язку із пандемією COVID-19.
Дата відповіді:
22.06.2020 21:49
Відповідь надана
Уточнення щодо технічного завдання
Номер:
4f12779f75264bcb8e1a43fb68f01dff
Дата опублікування:
17.06.2020 11:31
Опис:
В технічному завданні є Розділ Гідравлічна частина В ньому присутні пункти:
п.79. Насадка реактивна форсунка - повідомте діаметр.
п.81. Грати нерж. фільтруючі для підлог (накриття приямку) - повідомте розміри.
п.87. Вакуумнi шланги для насосів - повідомте діаметр.
п.92. Насадка центральна латунна - повідомте діаметр.
п.93. Насадка бокова - повідомте діаметри.
п.95. Насоси [агрегати] вiдцентровi Pedrollo MC 30/50 - просимо повідомити детальні характеристики та можливі аналоги.
п.96. Насоси [агрегати] вiдцентровi Pedrollo MC 20/50 - просимо повідомити детальні характеристики та можливі аналоги.
п.97. Насоси [агрегати] вiдцентровi Pedrollo MC 15/50 - просимо повідомити детальні характеристики та можливі аналоги.
Відповідь:
Доброго дня, шановний учасник! На ваше питання надаємо наступну інформацію.
п.79. Діаметр 50 мм
п.81. Розмір 800х2000 мм.
п.87. Діаметр 50 мм.
п.92. Діаметр 60 мм
п.93. Діаметр 50 мм
п.95. Проектною документацією не передбачені аналоги, продуктивність насосу 66 м3\год;
п.96. Проектною документацією не передбачені аналоги, продуктивність насосу 54 м3\год;
п.97. Проектною документацією не передбачені аналоги, продуктивність насосу 48 м3\год;
Дата відповіді:
22.06.2020 21:39
Відповідь надана
Уточнення щодо технічного завдання
Номер:
7b8cadee761d4cfe85993171a4a51353
Дата опублікування:
17.06.2020 11:30
Опис:
Просимо уточнити тип, марку та ймовірних виробників, креслення, потужність, наявність розємів для - Комутатор зв'язку?
В технічному завданні є пункти: Шафа металева вандалостійка ШРПТ 2000*600*600 та Шафа навісна БМ-62 бокс монтажний герметичний з ПМ 400х600х200 ІР54. Просимо уточнити креслення, технічні характеристики та параметри устаткування і складових елементів даних шаф?
В технічному завданні є пункти: Шафа металева вандалостійка ШРПТ 2000*600*600 та Шафа навісна БМ-62 бокс монтажний герметичний з ПМ 400х600х200 ІР54. Просимо повідомити, чому відсутні пусконалагоджувальні роботи для даного обладнання?
Відповідь:
Доброго дня, шановний учасник! На ваше питання надаємо наступну інформацію.
1. Проектною документацією передбачено з’єднання роз’ємне МІС324,МІС334
2. Складовими елементами даних шаф являються вимикачі автоматичні,реле напруги, електромагнітне реле , багатотарифний електролічильник.
3. Пусконалагоджувальні роботи не були передбачені проектною документацією.
Дата відповіді:
22.06.2020 21:37
Відповідь надана
Уточнення щодо фінансування
Номер:
84566c867d6c4c32ba8c310d908211a1
Дата опублікування:
17.06.2020 11:27
Опис:
Добрий день!!!
Повідомте, чому зменшилась кошторисна вартість закупівлі https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-06-16-002199-c порівняно зі скасованою попередньою закупівлею https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-06-02-002230-c, коли предмет закупівлі один і той самий та технічне завдання одне і теж?
Повідомте виділене фінансування, наявність коштів та заплановане виділення фінансування на 2020 рік та на 2021 рік?
Відповідь:
Доброго дня, шановний учасник! На ваше питання надаємо наступну інформацію.
При розрахунку очікуваної вартості закупівлі https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-06-16-002199-c була допущена математична/технічна помилка.
Фінансування на 2020 рік, згідно із оприлюдненим річним планом до цієї закупівлі: 1 900 000,00 грн на 2020 рік. Решту фінансування розраховане на інші бюджетні періоди.
Дата відповіді:
22.06.2020 21:27
Відповідь надана
Уточнення щодо технічного завдання
Номер:
0ceb8dd832294ba596f96b403d8d95ae
Дата опублікування:
17.06.2020 11:25
Опис:
Доброго дня.
1.Просимо уточнити тип, марку та ймовірних виробників та розміри, креслення, потужність, наявність розємів та датчиків для - Ящик із запобіжниками?
2.Просимо уточнити тип, марку та ймовірних виробників та розміри, креслення, потужність, наявність розємів для - Пульт мікшування
3.Просимо уточнити тип, марку та ймовірних виробників та розміри, креслення, потужність, наявність розємів для - Електропрогравач USB
Дякуємо
Відповідь:
Доброго дня, шановний учасник! На ваше питання надаємо наступну інформацію:
1. Проектною документацією не передбачено конкретної марки чи виробника Ящика із запобіжниками
2. Проектною документацією не передбачено конкретної марки чи виробника пульту мікшування
3. Проектною документацією не передбачено конкретної марки чи виробника Електропрогравача USB.
Дата відповіді:
22.06.2020 21:21
Відповідь надана
Уточнення щодо технічного завдання
Номер:
e5145a7fcaa748689e02930a11a0efb9
Дата опублікування:
17.06.2020 11:24
Опис:
Доброго дня.
1.Просимо уточнити тип, колір, товщину та розміри Плитки керамiчнi для пiдлог.?
2.Просимо уточнити тип, марку та ймовірних виробників Грунтовка глибокого проникнення?
3.Просимо уточнити тип, марку та ймовірних виробників та розміри - Плитки гранітокерамiчнi фасаднi ?
4.Просимо уточнити тип, марку та ймовірних виробників та розміри - Плитки керамiчнi для внутрiшнього облицювання стiн чаші?
5.Просимо уточнити тип, марку, потужність та ймовірних виробників - Колонка звукова для озвучення вiдкритих просторiв.?
Дякуємо
Відповідь:
Доброго дня, шановний учасник! На ваше питання надаємо наступну інформацію:
1. Товщина плитки 7 мм розмір 2Х2
2. Проектною документацією не передбачене конкретне посилання на марку та тип грунтовки глибокого проникнення.
3. Проектною документацією не передбачено конкретної марки чи виробника ,товщина плитки 30 мм. 12,5х25 см.
4. Проектною документацією не передбачено конкретної марки чи виробника, товщина плитки 70 мм. 15Х15 см.
5. Проектною документацією передбачений Колонка звукова EVID 2.2 t
Дата відповіді:
22.06.2020 21:20