-
Відкриті торги
-
КЕП
«Реконструкція Площі Героїв Майдану м. Новий Розділ Львівської області.(корегування)» (Код ДК 45454000-4 - Реконструкція)
Оголошено тендер
12 355 037.00
UAH
Номер:
42f3d2d1e7694e69acda43cb7fc9affd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-06-15-001987-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс! Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31475314
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, місто Новий Розділ, вул. Грушевського, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс! Новороздільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31475314
-
Адреса:
81652, Україна, Львівська область, місто Новий Розділ, вул. Грушевського, 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 355 037.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція Площі Героїв Майдану м. Новий Розділ Львівської області.(корегування)» (Код ДК 45454000-4 - Реконструкція)
Примітки:
категорія замовника: п.3 ч.1 статті 2 Закону; адреса: 81652, Львівська обл., м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 37
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.06.2020 17:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписОбласний бюджет, у 2020 році - 1900000
Сума1 900 000.00 UAH