-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-01-16-000282-b
Природний газ (код за ДК 021:2015 код 09123000-7 - природний газ)
Торги не відбулися
1 072 596.28
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 362.98 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 362.98 UAH
Період уточнення:
16.01.2017 11:26 - 21.01.2017 15:00
Відповідь надана
що до ліцензії
Номер:
dc181ca110da46fca4e97078e7dde905
Дата опублікування:
17.01.2017 10:47
Опис:
Відповідно до ТД учасник повинен мати ліцензію на постачання природного газу. Питання ліцензування господарської діяльності з постачання природного газу регулюється статтею 9 Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 року № 329-VIII та статтею 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» № 222-VIII від 02.03.2015 в чинній редакції від 26.11.2016 року. Зокрема законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності» скасовано такі види ліцензійної діяльності як - постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим та нерегульованим тарифом. У частині 2 статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» передбачено, що у разі скасування ліцензування виду господарської діяльності орган ліцензування втрачає повноваження органу ліцензування, а ліцензії, видані на здійснення цього виду діяльності, вважаються недійсними. На сьогоднішній день постачальники природного газу мають два види ліцензій за регульованим та нерегульованим тарифом. Виходячи з норм законодавства викладених вище дані ліцензії не є дійсними, з чим згодна НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ. Так в листі № 5930/16.3.2/7-16 від 13.06.2016 опублікованому на своєму офіційному сайті 23.06.2016 НКРЕ КП посилаючись на Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» повідомляє, про те що на підставі статті 8 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» видані раніше ліцензії на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом вважаються недійсними, а НКРЕКП позбавлена повноважень здійснювати ліцензування діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом. Враховуючи вищенаведене, чи буде допущений до оцінки учасник, який не має відповідної ліцензії щодо постачання природного газу?
Відповідь:
Шановний учасник процедури закупівлі!
Відповідно до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" №1540-VIII від 22.09.2016 стаття 7 "Перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню" пункт 27 "Діяльність на ринку природного газу", яка ліцензується з урахуванням особливостей визначених відповідно до частини першої статті 9 Закону України «Про ринок природного газу» № 1541-VIII від 22.09.2016 - господарська діяльність на ринку природного газу, пов’язана з його транспортуванням, розподілом, зберіганням, наданням послуг установки LNG, постачанням природного газу, провадиться за умови отримання відповідної ліцензії. Також, правилами постачання природного газу, затверджених Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року №2496 визначено, що постачальник природного газу (далі - постачальник) - суб'єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із постачання природного газу;
Згідно частини 2 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» - Учасник-переможець процедури закупівлі під час укладання договору повинен надати дозвіл або ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством.
Відповідно до цієї норми закону в тендерній документації було зазначено вимогу, щодо надання учасником в складі тендерної пропозиції, копію ліцензії на постачання газу.
Отже, в разі відсутності ліцензії, а також у випадках передбачених діючим законодавством, коли ліцензія вважається не дійсною, пропозиція такого учасника буде відхилена.
Дата відповіді:
19.01.2017 11:26
Відповідь надана
Зміни
Номер:
712bb2f813a54ca68b2a086d065e760b
Дата опублікування:
16.01.2017 14:59
Опис:
1. Кількість товару у тендерній документації не відповідає кількості, завантаженій у системі.
2. Приведіть у відповідність чинному законодавству проект договору (щодо складових ціни). Тариф на транспортування та інші складові не входять до ціни за одиницю, окрім ПДВ
Відповідь:
1. Кількість товару у тендерній документації виправлено, вона складає 116545 м. куб. 2. Проект договору переглянуто та відкореговано .
Дата відповіді:
17.01.2017 08:49