• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Природний газ (код за ДК 021:2015 код 09123000-7 - природний газ)

Торги не відбулися

1 072 596.28 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 362.98 UAH
Номер: aca3ae47de244da88b5e4a3f9664417f
Внутрішній номер закупівлі: 528035
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-16-000282-b   
Замовник: ЧЕРКАСЬКА СЕЛИЩНА РАДА СЛОВ'ЯНСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Человян +380502390766 ch_rada@ukr.net http://cherkaska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 072 596.28 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 362.98 UAH
Період уточнення: 16.01.2017 11:26 - 21.01.2017 15:00
Період прийому пропозицій: 16.01.2017 11:26 - 31.01.2017 15:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 116545 метри кубічні
Період постачання 01.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 84162, Україна, Донецька область, смт. Черкаське Слов"янського району, вул. Ясна буд.3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАРГАЗ"
Початкова пропозиція 1 066 386.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 066 386.75 UAH з ПДВ
Документи 13
Скарги 0