-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)
Тендер Prozorro UA-2020-06-11-000361-b
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)
Завершена
566 097.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 831.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 831.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2020 09:08 - 17.06.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим