• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)

ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)

Завершена

566 097.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 831.00 UAH
Номер: 2b39c39df29e4ea1a5ca28a5a656bc96
Внутрішній номер закупівлі: 5232425
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-11-000361-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Євгеній Івашко +30617845733, +380617844463 ku2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 566 097.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.06.2020 09:08 - 17.06.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 11.06.2020 09:08 - 27.06.2020 00:00
Аукціон: 30.06.2020 13:50 - 30.06.2020 14:11
Період кваліфікації: 30.06.2020 14:11 - 07.07.2020 13:50
Період завантаження договору: 07.07.2020 13:50 - 27.07.2020 13:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴566 097.00 ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92 - талони, Дизельне паливо - талони)