-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля
Тендер Prozorro UA-2020-06-10-007484-b
Торги відмінено
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Період уточнення:
10.06.2020 16:28 - 21.06.2020 17:00
Відповідь надана
незрозуміла вимога
Номер:
c62e63cc97774403ad141c41aa4163c5
Дата опублікування:
11.06.2020 16:47
Опис:
- Додатково учасники повинні надати Сертифікат що засвідчує, що система управління якості учасника відповідає вимогам ISO 9001:2015. Сертифікат надається стосовно діяльності відповідно до виконання зобов’язань за предметом закупівлі.
ДСТУ 7146:2010 не містить вимог щодо надання сертифікату ISO 9001:2015 при постачанні вугілля кам’яного
Пояснить будь-ласка дану вимогу, чим вона обґрунтовується . При цьому не полініться прочитайте сам ISO 9001:2015, коли, в яких випадках та для кого вин видається перед тим як надавати ґрунтовну відповідь.
Відповідь:
Вимога щодо надання сертифікату, що засвідчує, що система менеджменту якості учасника відповідає вимогам ISO 9001:2015 застосовується до всіх без винятку учасників, тому не є дискримінаційною
Дата відповіді:
17.06.2020 14:18
Відповідь надана
незрозуміла вимога
Номер:
cd8f041057964950977ffb47d910a45e
Дата опублікування:
11.06.2020 16:41
Опис:
5) відповідно до п.п. 5 п.п. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями суб'єкти господарювання КВЕД 46.71 "Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами", які здійснюють видобуток, реалізацію корисних копалин, крім реалізації корисних копалин місцевого значення не можуть бути платниками єдиного податку. Вугілля будь-яких марок не входить до корисних копалин місцевого значення відповідно до Постанови КМУ № 827;
Поясніть зміст та наявність даного пункту в документації конкурсних торгів
Відповідь:
Ваше запитання не зрозуміле. Даний пункт тендерної документації не зобов’язує учасників надавати у складі пропозиції будь-які документи.
Дата відповіді:
17.06.2020 14:17
Відповідь надана
незрозуміла вимога
Номер:
efed8a60fd364cbaa817de3bc81eeb97
Дата опублікування:
11.06.2020 16:39
Опис:
якщо учасник надає роздруківки документів сформованих в електронній формі, що видаються державними органами через відповідні веб-сайти своїх відомств у відповідності до чинного законодавства України, то він повинен надати письмові пояснення в довільній формі по кожному випадку щодо підстав надання цих роздруківок;
Прошу надати пояснення яким чином ми як підприємство приватної форми власності повинні надавати пояснення від імені державних органів. На підставі якого або яких законодавчих актів. В даному випадку ми не можемо підміняти або керувати діями органів державної влади.
Відповідь:
У даній вимозі не вказано, що пояснення мають бути від імені державних органів.
Дата відповіді:
17.06.2020 14:16
Відповідь надана
незрозуміла вимога
Номер:
bd76d73f3aa44c28ad735037bf3ae2ce
Дата опублікування:
11.06.2020 16:36
Опис:
якщо чинним законодавством передбачається декілька видів звітів (бланків) залежно від яких-небудь умов (наприклад, від видів господарської діяльності, системи оподаткування та інше), то учасник повинен надати письмові пояснення в довільній формі, чому він використовує саме цю форму звітності;
Просимо надати пояснення наявності даної вимоги у документації конкурсних торгів з посиланням на відповідні нормативно-правові акти, які зобов’язують мене як учасника надавати подібні пояснення.
Відповідь:
Дана вимога міститься у тендерній документації з метою недопущення необ’єктивної оцінки тендерної пропозиції
Дата відповіді:
17.06.2020 14:15
Відповідь надана
дискримінаційна вимога
Номер:
58435f983b634535a0d875278c116475
Дата опублікування:
11.06.2020 16:23
Опис:
Також учасники повинні надати скан-копію документу про перевірку технічного стану транспортних засобів, якими буде постачатися товар та скан-копію полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на залучений автотранспорт, яким буде постачатися товар.
Ви як замовник не є контролюючою державною установою, до повноважень якої належить перевірка технічного стану транспортних засобів, якими буде постачатися товар та наявності полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на залучений автотранспорт.
Прошу надати ґрунтовні пояснення наявності цих дискримінаційних вимог
Відповідь:
Ви зазначаєте, що замовник не є контролюючою державною установою, до повноважень якої належить перевірка технічного стану транспортних засобів, якими буде постачатися товар та наявності полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на залучений автотранспорт, а також називаєте вимоги про надання зазначених документів дискримінаційними.
Повідомляємо, що ваша вимога є необгрунтованою, оскільки у жодній вимозі тендерної документації не вказано, що «замовник є контролюючою державною установою, до повноважень якої належить перевірка технічного стану транспортних засобів». Так само замовник не буде перевіряти технічний стан ваших транспортних засобів. Вимога щодо надання зазначених документів встановлена з метою переконатися, що транспортні засоби (в тому числі їх технічний стан) відповідають встановленим нормам.
Дата відповіді:
17.06.2020 14:12
Відповідь надана
незрозуміла вимога
Номер:
b35298da05f44addb890298187b84771
Дата опублікування:
11.06.2020 16:19
Опис:
для документального підтвердження наявності у учасника вантажно-розвантажувальної техніки надати скан-копію договору оренди цієї техніки або скан-копію договору з надання відповідних послуг (якщо учасник користується ними на договірних засадах), а також копії свідоцтв про реєстрацію вантажно-розвантажувальної техніки. Якщо ця техніка належить учаснику на праві власності, то надаються лише копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, завірені нотаріально;
З якою метою ви вимагаєте надання саме нотаріального посвідчення (завіряння) документів. Чому вам недостатньо завіряння підписом та печаткою учасника торгів.
Відповідь:
Будуть внесені зміни нотаріального завіряння до тендерної документації.
Дата відповіді:
17.06.2020 14:11
Відповідь надана
некоректно сформульована вимога
Номер:
7861b57f49614b6ea1aef78ac7636922
Дата опублікування:
11.06.2020 16:11
Опис:
Учасники в складі тендерної пропозиції повинні надати листи на ім’я учасника торгів від власників зазначених вище документів з дозволом на використання цих документів для участі в даних торгах із зазначенням ідентифікатора закупівлі. Якщо учасник торгів не має договірних відношень з власником зазначених вище документів, то він повинен надати такий гарантійний лист від постачальника вугілля, з яким учасник торгів має договірні відносини, а також аналогічний гарантійний лист від власника зазначених вище документів, адресований на ім'я постачальника, з яким учасник торгів має договірні відносини, в якому зазначено право використання зазначених вище документів та можливість поставки постачальнику вугілля кам'яного вищезазначених марок. Повноваження особи, яка засвідчує документи згідно умов цього пункту, підтверджується шляхом подання у складі тендерної пропозиції копій відповідних документів (наказ про призначення та/або протокол засновників, оформлена належним чином довіреність, тощо).
Вкажіть нормативно-правовий акт або законодавчі підстави щодо подання у складі тендерної пропозиції копій відповідних документів (наказ про призначення та/або протокол засновників, оформлена належним чином довіреність, тощо) з метою підтвердження повноваження особи, яка засвідчує документи згідно умов цього пункту.
Відповідь:
Відповідно до частини третьої статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Оскільки вимоги щодо наявності наказу про призначення та/або протоколу засновників або інших документів, які підтверджують повноваження представника юридичної особи передбачені чинним законодавством, зокрема Цивільним кодексом України та іншими нормативно-правовими актами, які регламентують діяльність юридичних осіб в Україні, наявність такої вимоги у тендерній документації є правомірною.
Дата відповіді:
17.06.2020 14:08