-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розміщення таргетингової реклами (код ДК 021:2015-79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги) Тендерні пропозиції готуються української мовою. Категорія Замовника: пункт 3 частина 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» Місцезнаходження Замовника: 21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. СОБОРНА, буд. 36 Вид закупівлі: передбачений абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна документація додається окремим додатком
Тендер Prozorro UA-2020-06-09-004559-b
Тендерні пропозиції готуються української мовою. Категорія Замовника: пункт 3 частина 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» Місцезнаходження Замовника: 21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. СОБОРНА, буд. 36 Вид закупівлі: передбачений абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна документація додається окремим додатком
Завершена
106 375.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 063.75 UAH
мін. крок: 1% або 1 063.75 UAH
Період уточнення:
09.06.2020 14:40 - 15.06.2020 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим