-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з розміщення таргетингової реклами (код ДК 021:2015-79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги) Тендерні пропозиції готуються української мовою. Категорія Замовника: пункт 3 частина 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» Місцезнаходження Замовника: 21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. СОБОРНА, буд. 36 Вид закупівлі: передбачений абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна документація додається окремим додатком
Тендер Prozorro UA-2020-06-09-004559-b
Тендерні пропозиції готуються української мовою. Категорія Замовника: пункт 3 частина 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» Місцезнаходження Замовника: 21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. СОБОРНА, буд. 36 Вид закупівлі: передбачений абз. 1 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна документація додається окремим додатком
Завершена
106 375.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 063.75 UAH
мін. крок: 1% або 1 063.75 UAH
Номер:
e713bbd3df714dfea6e1781fdfb179f0
Внутрішній номер закупівлі:
5209646
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-06-09-004559-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЯКАРТСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39547113
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. СОБОРНА, буд. 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Мороз +380677925264 morozxvadim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
106 375.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 063.75 UAH
Період уточнення:
09.06.2020 14:40 - 15.06.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2020 14:40 - 25.06.2020 18:00
Аукціон:
26.06.2020 13:20 - 26.06.2020 13:59
Період кваліфікації:
26.06.2020 13:59 - 30.06.2020 15:18
Період завантаження договору:
30.06.2020 15:18 - 20.07.2020 15:18
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані послуги здійснюються в національній валюті України - гривні, шляхом перерахування Замовником грошових коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 20 (двадцяти) робочих днів після підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг за відповідним етапом та за умови здійснення відповідного бюджетного фінансування на рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з розміщення таргетингової реклами (код ДК 021:2015-79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СУХОМЛИН МИКОЛА ІВАНОВИЧ"
Оскарження: 30.06.2020 14:59 - 11.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2909510293
-
Контактна особа:
Микола Сухомлин +380954216652 ask@ybmg.eu
-
Адреса:
04200, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КОНДРАТЮКА, будинок 4 В, квартира 72
Оскарження: 30.06.2020 14:59 - 11.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
95 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
83 988.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.06.2020 14:59
Документи
72
Скарги
0
ПрАТ "АГЕНТСТВО "ІНФОКОН""
Оскарження: 30.06.2020 15:18 - 11.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01193840
-
Контактна особа:
Марія Зоріна +380933957733 eugenk@infocon.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АРТЕМА, будинок 27
Оскарження: 30.06.2020 15:18 - 11.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
96 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
84 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2020 15:18
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "Ланет Клік"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40265580
-
Контактна особа:
Комеліна Альона 380639799596, 380639799596 a.komelina@lanet.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, м. Київ, вул. Ярославська, буд.4-Б, оф.2/4
Початкова пропозиція
103 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
85 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "РІА МЕДІА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40914460
-
Контактна особа:
Юрій Старжинський +380674302929 yuriy.starginsky@gmail.com
-
Адреса:
22132, Україна, Вінницька область, Козятинський район, село Пляхова, ВУЛИЦЯ ПОДІЛЬСЬКА, будинок 2
Початкова пропозиція
106 333.34 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
86 700.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "РОСТМЕДІА.ТВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37671921
-
Контактна особа:
Дарина Стукач +380637016860 darina@rostmedia.tv
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА БЕРДИЧІВСЬКА, будинок 19
Початкова пропозиція
92 140.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
92 140.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b64c85accef6402da197e1f868fcb17e
Ідентифікатор договору:
UA-2020-06-09-004559-b-a1
Постачальник:
ПрАТ "АГЕНТСТВО "ІНФОКОН""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01193840
-
Контактна особа:
Марія Зоріна +380933957733 eugenk@infocon.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ АРТЕМА, будинок 27
Номер договору:
73
Сума договору:
100 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
84 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.07.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
13.07.2020 10:58
Статус:
Виконаний