-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Фургони
Тендер Prozorro UA-2017-01-05-000623-c
Торги не відбулися
1 435 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 200.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2017 18:36 - 17.01.2017 18:41
Відповідь надана
Відсутня документація
Номер:
f96e9e90cf4a4db59f115ed510d2d914
Дата опублікування:
10.01.2017 09:49
Опис:
Доброго дня! Оприлюдніть, будь-ласка, документацію по даній закупівлі.
Відповідь:
Тендерну документацію оприлюднено
Дата відповіді:
12.01.2017 09:58