-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Фургони
Тендер Prozorro UA-2017-01-05-000623-c
Торги не відбулися
1 435 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 200.00 UAH
Номер:
2461389d1df84b89ae05650db413419c
Внутрішній номер закупівлі:
520274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-05-000623-c
Замовник:
Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33457208
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Барабоха Олександр Володимирович +380472320284 tender.ckrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34136000-9 ФургониАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 435 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.01.2017 18:36 - 17.01.2017 18:41
Період прийому пропозицій:
05.01.2017 18:36 - 27.01.2017 18:41
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴725 000.00 Лот №1 фургон вантажопасажирський
- Лот №2 ₴240 000.00 Лот №2 фургон
- Лот №3 ₴470 600.00 Лот №3 фургон