-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу 71 автомобіля мініфургона вантажопідйомністю не менше 0,6 т.
Тендер Prozorro UA-2020-05-22-005823-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.
Завершена
35 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 176 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 176 000.00 UAH
Період уточнення:
22.05.2020 17:33 - 12.06.2020 20:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим