-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу 71 автомобіля мініфургона вантажопідйомністю не менше 0,6 т.
Тендер Prozorro UA-2020-05-22-005823-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.
Завершена
35 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 176 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 176 000.00 UAH
Номер:
cf2272fedf8749d9a06e4f99390ea7f4
Внутрішній номер закупівлі:
5068172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-22-005823-c
Замовник:
АТ "Укрпошта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Додаткова контактна особа:
Алла Хіхловська +38091-114-02-07 khikhlovska-ao@ukrposhta.ua
-
Додаткова контактна особа:
Олександр Квашин +38067-628-63-86 kvashyn-oo@ukrposhta.ua
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія Кутєпова +380443232078 kutiepova-vv@ukrposhta.ua https://www.ukrposhta.ua/ua/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
35 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
176 000.00 UAH
Період уточнення:
22.05.2020 17:33 - 12.06.2020 20:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2020 17:33 - 22.06.2020 20:00
Період прекваліфікації:
22.06.2020 20:04 - 02.07.2020 00:00
Аукціон:
02.07.2020 15:25 - 02.07.2020 15:46
Період кваліфікації:
02.07.2020 15:46 - 03.07.2020 15:29
Період завантаження договору:
03.07.2020 15:29 - 23.07.2020 15:29
Умови оплати:
підписання договору - 25%
- Подіяпідписання договору
- ОписАвансовий платіж у розмірі 25% ціни предмета лізингу, що обрахований згідно умов п 6.5. Договору та вартість за організацію фінансування оплачується Лізиноодержувачем в строк, що не перевищує 5 (п’ять) робочих днів з моменту підписання Договору. Застосований критерій оцінки - ціна.
- Розмір25%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
дата закінчення звітного періоду - 75%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписДата кожного періодичного платежу в стовпчику 2 визначається як 25 число кожного місяця, починаючи з першого повного місяця після передачі предмету лізингу Лізингоодержувачу (відповідно умов Додатку 2 Проекту договору).
- Розмір75%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фінансового лізингу 71 автомобіля мініфургона вантажопідйомністю не менше 0,6 т.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.08.2024
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"
Оскарження: 03.07.2020 15:29 - 14.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35912126
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ" ANNA.CHERNICHKINA@OTPLEASING.COM.UA http://www.otpleasing.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Петропавлівська Борщагівка, 01033, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 43
Оскарження: 03.07.2020 15:29 - 14.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
35 200 000.00 UAH з ПДВ /
31 771 084.55 UAH з ПДВ
31 771 084.55 UAH з ПДВ
Документи
31
Скарги
0
Початкова пропозиція
35 200 000.00 UAH з ПДВ /
35 024 000.00 UAH з ПДВ
35 024 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
26.06.2020 18:07
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
9eb8d1fe99684b8799108421dc2beac6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-22-005823-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35912126
-
Адреса:
Україна, Київська область, Петропавлівська Борщагівка, 01033, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 43
Номер договору:
200720-03/162ФЛ
Сума договору:
37 882 551.12 UAH з ПДВ
Сума договору:
32 750 681.02 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2020 00:00 - 20.07.2024 00:00
Дата підписання:
20.07.2020 15:00
Статус:
Виконаний