-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання для шкіл (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання) (3 лоти)
Тендер Prozorro UA-2020-05-20-001987-a
оголошення відповідно до статті 21 Закону додається
Завершена
265 199.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 133.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 133.50 UAH
Період уточнення:
20.05.2020 13:53 - 26.05.2020 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
38d78196c218461a8e58334d64a3231e
Дата опублікування:
21.05.2020 16:30
Опис:
Шановний Замовник!
Чи потрібно вам: монтаж,встановлення,підключення,навчання,введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Доброго дня!
Ціна включає в себе всі витрати на транспортування, навантаження та розвантаження, підключення, встановлення та налагодження до діючої мережі, страхування та інші витрати, сплату податків і зборів тощо.
Дата відповіді:
22.05.2020 15:04