-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Телевізійне й аудіовізуальне обладнання для шкіл (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання) (3 лоти)
Тендер Prozorro UA-2020-05-20-001987-a
оголошення відповідно до статті 21 Закону додається
Завершена
265 199.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 133.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 133.50 UAH
Номер:
b1d00536b2dd458893fa603ae79abf47
Внутрішній номер закупівлі:
5038857
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-20-001987-a
Замовник:
Відділ освіти Самбірської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144631
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, м. Самбір, вул. І. Мазепи, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лехович Віра Іванівна +380323632318 rvo_sambir@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
265 199.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2020 13:53 - 26.05.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2020 13:53 - 05.06.2020 00:00
Аукціон:
05.06.2020 12:38 - 05.06.2020 14:05
Період кваліфікації:
05.06.2020 14:05 - 15.06.2020 16:22
Період завантаження договору:
15.06.2020 15:38 - 05.07.2020 15:38
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴102 000.00 Лот 1 - Комплект обладнання для Орховицької середньої загальноосвітньої школи I-II ступенів, Самбірського району, Львівської області (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
- Лот №2 ₴26 699.00 Лот 2 - Комплект обладнання для ЗДО дитячого садка с. Хлопчиці, Самбірського району, Львівської області (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
- Лот №3 ₴136 500.00 Лот 3 - Комплект обладнання для Школа-гімназія с. Михайлевичі Cамбірського району Львівської області (код ДК 021:2015 – 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)