-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану пам’ятки архітектури місцевого значення «Палацу Бадені ХІХ ст.», охоронний номер 1778-М, по майдані Незалежності, 8 у м. Буськ, Львівської області». (Невідкладні аварійно-відновлювальні роботи з відновлення покрівлі та реставрації її елементів). Коригування» (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2020-05-19-000818-a
Оголошення згідно із вимогами ч.2 статті 21 Закону, додається.
Торги не відбулися
3 379 269.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 896.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 896.35 UAH
Період уточнення:
19.05.2020 10:58 - 25.05.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим