-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану пам’ятки архітектури місцевого значення «Палацу Бадені ХІХ ст.», охоронний номер 1778-М, по майдані Незалежності, 8 у м. Буськ, Львівської області». (Невідкладні аварійно-відновлювальні роботи з відновлення покрівлі та реставрації її елементів). Коригування» (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2020-05-19-000818-a
Оголошення згідно із вимогами ч.2 статті 21 Закону, додається.
Торги не відбулися
3 379 269.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 896.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 896.35 UAH
Номер:
efcab875ce22479a9492285fd80f6c46
Внутрішній номер закупівлі:
5023201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-19-000818-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БУДИНКАМИ М. БУСЬКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
05452304
-
Адреса:
80500, Україна, Львівська область, Буськ, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Милян Любов +380679508225 05452304@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 379 269.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 896.35 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
16 000.00 UAH
Період уточнення:
19.05.2020 10:58 - 25.05.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2020 10:58 - 04.06.2020 00:00
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи здійснюються поетапно у безготівковій формі по факту виконання робіт на підставі наданих Підрядником актів приймання-передачі виконаних робіт (Ф. КБ-2в) та довідок (Ф. КБ-3) з відстрочкою платежу до 30 календарних днів з дня підписання акту приймання- передачі виконаних робіт. Перший платіж за виконані роботи здійснюється після 50% виконання договору.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реставраційні роботи з ліквідації аварійного стану пам’ятки архітектури місцевого значення «Палацу Бадені ХІХ ст.», охоронний номер 1778-М, по майдані Незалежності, 8 у м. Буськ, Львівської області». (Невідкладні аварійно-відновлювальні роботи з відновлення покрівлі та реставрації її елементів). Коригування» (ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РЕМ БУД ПЛАСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39810251
-
Контактна особа:
Орихівський Петро Йосипович +380683799947 rembudplast@ukr.net
-
Адреса:
81240, Україна, Львівська область, Ушковичі, вул. Шевченка, буд.16
Початкова пропозиція
3 043 261.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 043 261.00 UAH з ПДВ
Документи
77
Скарги
0