• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію Лот 1 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію віком від народження до 12 місяців та для подальшого годування дітей до 3 років PKU Anamiх Infant/ ФКУ Анамікс Інфант або еквівалент Лот 2 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, віком від 1 року «Comida-PKU B Formula» / «Коміда-ФКУ В формула» або еквівалент Лот 3 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію, віком від 1 року до 14 років «Коміда ФКУ В» або еквівалент Лот 4 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, віком від 1 року і старше PKU Nutri 2 Energy/ ФКУ Нутрі 2 Енерджі або еквівалент Лот 5 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію віком від 1 року і старше, ФКУ Нутрі 2 Концентрат або еквівалент.

Детальна інформація наведена в тендерній документації

Завершена

591 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 310.00 UAH
Період уточнення: 14.04.2020 12:04 - 20.04.2020 11:00
Відповідь надана

Графік поставок

Номер: 66a49730b8874d4a8c9a5ec0a414e45a
Дата опублікування: 14.04.2020 17:31
Опис: Доброго дня. Чи можна на стадії уточнення отримати від Вас графік поставок по кожному лотові окремо ?
Відповідь: Доброго дня! По кожному лотові окремо учасник повинен гарантувати 30% товару поставити у червні-липні і 70% - у листопаді
Дата відповіді: 15.04.2020 11:11