• Відкриті торги
  • КЕП

Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію Лот 1 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію віком від народження до 12 місяців та для подальшого годування дітей до 3 років PKU Anamiх Infant/ ФКУ Анамікс Інфант або еквівалент Лот 2 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, віком від 1 року «Comida-PKU B Formula» / «Коміда-ФКУ В формула» або еквівалент Лот 3 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію, віком від 1 року до 14 років «Коміда ФКУ В» або еквівалент Лот 4 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, віком від 1 року і старше PKU Nutri 2 Energy/ ФКУ Нутрі 2 Енерджі або еквівалент Лот 5 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію віком від 1 року і старше, ФКУ Нутрі 2 Концентрат або еквівалент

Оголошено тендер

591 000.00 UAH
Номер: de32a31c06aa448382ab16f0e8ab472c
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-04-14-003482-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Замовник: Управління охорони здоров'я Рівненської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 591 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукти лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію Лот 1 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію віком від народження до 12 місяців та для подальшого годування дітей до 3 років PKU Anamiх Infant/ ФКУ Анамікс Інфант або еквівалент Лот 2 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, віком від 1 року «Comida-PKU B Formula» / «Коміда-ФКУ В формула» або еквівалент Лот 3 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію та гіперфенілаланінемію, віком від 1 року до 14 років «Коміда ФКУ В» або еквівалент Лот 4 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію, віком від 1 року і старше PKU Nutri 2 Energy/ ФКУ Нутрі 2 Енерджі або еквівалент Лот 5 – Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію віком від 1 року і старше, ФКУ Нутрі 2 Концентрат або еквівалент
Примітки: -
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 14.04.2020 11:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума591.00 UAH