-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги по виготовленню технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) розташованих на території Славської селищної ради Сколівського району Львівської області для ведення лісового господарства
Тендер Prozorro UA-2020-04-13-004476-b
Під кількістю "1 послуга" та місцем поставки слід розуміти "Місце, кількість та обсяг надання послуг згідно технічного завдання (Додаток № 2 до Тендерної документації)."
Торги не відбулися
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
13.04.2020 18:07 - 29.05.2020 23:00
Відповідь надана
Щодо наявності документально підтвердженого досвіду
Номер:
2d001baa0b3e435b869d8d47e5e4b1cb
Дата опублікування:
14.04.2020 10:06
Опис:
В додатку 1 до Тендерної документації пункт 3 підпункт 1 вказано, що інформація підтверджується документально наступним чином: Довідка (у довільній формі), за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (за наявності) з інформацією про виконання аналогічного (их) договору(ів) (не менше 1) роки виключно за наведеною нижче формою*. Не зрозуміли є кількісний критерій, не менше 1 чого, договору? Та що мається на увазі під словом роки?
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за уважність та за запитання! Просимо вибачення за затримку у відповіді, однак це відбулося не з вини замовника, а у зв'язку з карантином та роботою у віддаленому доступі, що спричинило певні технічні неполадки! Щодо Вашого запитання - просимо не брати до уваги слово "роки" так як це було технічною опискою! Отже, текст просимо читати у такій редакції "Довідка (у довільній формі), за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (за наявності) з інформацією про виконання аналогічного (их) договору(ів) (не менше 1), виключно за наведеною нижче формою*:
Дата відповіді:
17.04.2020 10:46