-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізійний знімально-стрімінговий комплекс
Тендер Prozorro UA-2020-04-10-000610-c
Торги не відбулися
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Період уточнення:
10.04.2020 12:42 - 02.05.2020 21:00
Відповідь надана
просимо надати роз’яснення щодо розрахунку інсталяційних та пусконалагоджувальних робіт і витратних матеріалів
Номер:
77105b639d324bccb4803622c689824d
Дата опублікування:
14.04.2020 16:17
Опис:
Шановний Замовнику! За технічним завданням тендерної документації "Переможець торгів бере на себе зобов’язання безкоштовно виконати з’єднання, налаштування, підключення обладнання в єдиний робочий комплекс та виконати здачу робочого комплексу та первинне навчання персоналу". Для розрахунку інсталяційних та пусконалагоджувальних робіт і витратних матеріалів просимо надати до тендерної документації: 1. Інженерний план будівлі, де буде розміщена студія.
2. Схему розведення електропроводки в будівлі, де знаходитиметься студія.
3. Схему розташування обладнання, що є предметом закупівлі.
4. Кількість співробітників, які мають пройти первинне навчання.
Відповідь:
план-схему студії з відмітками розташування підключення до електричної мережі, інтернету та орієнтовного розміщення ключових елементів студійного обладнання - буде додано.
Первинне навчання мають пройти четверо співробітників.
Дата відповіді:
17.04.2020 09:36